Lietuvos
teismo ekspertizės centras
   
Naujienos Struktūra ir kontaktai Veikla Karjera Teisinė informacija Nuorodos Klausimai Metodinės rekomendacijos ekspertinių tyrimų užsakovams Teismo ekspertų veiklos koordinavimo taryba
 
2021-02-01  Paskelbtas mokslinių straipsnių leidinys „Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika. 16“

 

„Kriminalistika ir teismo ekspertologija: mokslas, studijos, praktika. 16"- tai jau tradicinis, Lietuvos teismo ekspertizės centro kartu su Lietuvos kriminalistų draugija parengtas, mokslinių straipsnių leidinys (sudarytojai - doc. dr. Gabrielė Juodkaitė-Granskienė ir dr. Giedrius Mozūraitis), šiemet skaitytojams pasiekiamas lengviau prieinamu, elektroniniu būdu.
Šiame leidinyje, tarp mokslininkų iš devynių šalių straipsnių, savo pranešimus išpublikavo ir būrys Lietuvos teismo ekspertizės centro esamų ar buvusių darbuotojų: Bernardas Šalna, Jelena Devenson, Renata Konarskienė, Miglė Keturkienė, Laura Šivickaitė-Moldarienė, Eduardas Vaitkevičius ir kt.
Leidinyje rasite mokslinių straipsnių apie kriminalistikos didaktikos, harmonizacijos, kriminalistikos taktikos vystymosi tendencijas, specialių žinių panaudojimo bei galimybių aktualijas ir atskirų nusikalstamų veikų tyrimo probleminius aspektus. Be kriminalistikos ir teismo ekspertologijos temų, taip pat gausu mokslinių straipsnių apie kitų teisės šakų pasiekimus, problemas ir praktikas.


Nuorodą į leidinį 

 

» Atgal
 
 
Lvovo g. 19A, LT-09313 Vilnius, įmonės kodas 111952632, PVM kodas LT119526314;
Tel. +370 5 263 8540, faks. +370 5 272 8268;
El. paštas info@ltec.lt
© Lietuvos teismo ekspertizės centras, 2008
Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre