Lietuvos
teismo ekspertizės centras
   
Naujienos Struktūra ir kontaktai Veikla Teisinė informacija Nuorodos Klausimai Metodinės rekomendacijos ekspertinių tyrimų užsakovams Teismo ekspertų veiklos koordinavimo taryba
 
2020-09-23  Kviečiame į mokymus
Įvertinus ankstesnių nuotolinių mokymų sėkmę ir atsižvelgiant į teisėsaugos institucijų darbuotojų reiškiamus tokių mokymų pageidavimus, Lietuvos teismo ekspertizės centras rengia naują nuotolinių mokymų sesiją. Kviečiame teismų, prokuratūros bei ikiteisminio tyrimo įstaigų atstovus pasinaudoti galimybe pagilinti žinias apie įvairių rūšių ekspertinių tyrimų galimybes, technines ir metodologines naujoves, probleminius aspektus. Jei susidomėjote, rašykite mums el.paštu mokymai@ltec.lt dėl išsamesnės informacijos.
Spalio mėnesio mokymų tvarkaraštis:
Spalio 6 d. 10 val:
1. Vaizdų tyrimai ir 3D vizualizacija: galimybės ir praktika.
2. Kvadrokopterio ir 3D skenerio panaudojimas įvykio vietai fiksuoti.
Spalio 8 d. 10 val:
1. Eismo įvykių ir transporto trasologiniai ekspertiniai tyrimai: galimybės, kompetencija, problemos.
2. Darbų saugos ekspertiniai tyrimai: galimybės, kompetencija, praktika.
Spalio 13 d. 10 val:
1. Informacinių technologijų ekspertinių tyrimų galimybės ir problemos. Elektroninės erdvės informacijos (debesijos) tyrimai. Informacijos išgavimas iš automobilių informacinių sistemų.
2. Lingvistinė ekspertizė: kalbinės agresijos aktų ekspertiniai tyrimai.
Spalio 15 d. 10 val:
1. Dažų, stiklo, pluoštų mikrodalelių ekspertinių tyrimų galimybės ir įrodomoji reikšmė bylose dėl vagysčių, įsilaužimų.
2. Dažų, plastikų, stiklo, pluoštų mikrodalelių ekspertinių tyrimų galimybės eismo įvykių bylose.
Spalio 20 d. 10 val:
Įvairių cheminių medžiagų (pesticidų, dopingo medžiagų, vaistų, kt.) ekspertinių tyrimų galimybės taikant modernią tyrimo įrangą.
Spalio 22 d. 10 val:
1. Dirvožemio, augalinės ir gyvulinės kilmės objektų mikrodalelių ekspertinių tyrimų galimybės bylose dėl smurtinių nusikaltimų ir vagysčių.
2. Metalografiniai ekspertiniai tyrimai: trumpo jungimo elektros laiduose, metalinių detalių lūžio ir trūkio pobūdžio ir priežasčių nustatymas.
Spalio 27 d. 10 val:
Ekonominiai ekspertiniai tyrimai ir jų galimybės bylose dėl apgaulingos apskaitos.
Spalio 29 d. 10 val:
1. Fonoskopinė ekspertizė. Skaitmeninių garso įrašų autentiškumo nustatymo ypatumai. Kiti neidentifikaciniai tyrimai. Naujos galimybės ir (ne)naujos problemos.
2. Fonoskopinė ekspertizė. Lyginamųjų garso įrašų, akustinio triukšmo ir garso signalo iškraipymų įtaka asmens identifikavimo pagal fonogramose užfiksuotą balsą ir kalbą išvadų kategoriškumui. Identifikaciniai tyrimai ir jų galimybės.
» Atgal
 
 
Lvovo g. 19A, LT-09313 Vilnius, įmonės kodas 111952632, PVM kodas LT119526314;
Tel. +370 5 263 8540, faks. +370 5 272 8268;
El. paštas info@ltec.lt
© Lietuvos teismo ekspertizės centras, 2008
Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre