Lietuvos
teismo ekspertizės centras
   
Naujienos Struktūra ir kontaktai Veikla Teisinė informacija Nuorodos Klausimai Metodinės rekomendacijos ekspertizių (tyrimų) užsakovams Teismo ekspertų veiklos koordinavimo taryba
 
2019-05-17  Jau atliekame nelaimingų atsitikimų buityje ekspertinius tyrimus
 

Kaip ir tiriant nelaimingus atsitikimus darbe, taip ir tiriant nelaimingus atsitikimus nesusijusius su darbo santykiais reikalingos specialiosios ekspertinės žinios, todėl neretai sulaukiame užsakovų prašymų padėti ištirti tokių įvykių aplinkybes. Tam, kad galėtume tai padaryti, metų pradžioje priėmėme sprendimą sukurti ir pasitvirtinti moksliniais tyrimais paremtą Nelaimingų atsitikimų buityje standartinę tyrimų procedūrą.

Šiandien visi metodo įteisinimo veiksmai baigti ir Lietuvos teismo ekspertizės centre Techninių ekspertizių skyriuje pradedami atlikti Nelaimingų atsitikimų buityje ekspertiniai tyrimai.

Nelaimingų atsitikimų buityje ekspertinių tyrimų tikslas - išsamiai ir visapusiškai ištirti nelaimingą atsitikimą buityje ir pateikti teismo eksperto specialiąsias žinias atitinkančias išvadas ekspertinio tyrimo skyrimo dokumentuose nurodytais klausimais.

Nelaimingų atsitikimų buityje ekspertiniai tyrimai yra viena iš darbų saugos ekspertinių tyrimų krypčių, tokius tyrimus atlieka Lietuvos teismo ekspertizės centro teismo ekspertai, turintys darbų saugos teismo eksperto kvalifikaciją. Atliekant nelaimingo atsitikimo buityje tyrimą nustatomas įvykio mechanizmas ir jo priežastys.

Lietuvos teismo ekspertizės centro Techninių ekspertizių skyriuje taip pat atliekami eismo įvykių, transporto trasologiniai, trasologiniai, balistiniai, daktiloskopiniai, o nuo 2016 metų ir statybų ekspertiniai tyrimai.

 

» Atgal
 
 
Lvovo g. 19A, LT-09313 Vilnius, įmonės kodas 111952632, PVM kodas LT119526314;
Tel. +370 5 263 8540, faks. +370 5 272 8268;
El. paštas info@ltec.lt
© Lietuvos teismo ekspertizės centras, 2008
Biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre